Obojetnie o ktorej godzinie po niemiecku

Pobierz

0 /5000 Z języków .. O której godzinie je obiad?. Mam pytanie czemu dajemu "at"?. Wieczorem idę na lekcję gitary.Sprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-polski słowa o ktorej godzinie moge robić PR w słowniku online PONS!. Wyniki (niemiecki) …O której godzinie po niemiecku Jej absolwenci to specjaliści wąskiej dziedziny rozchwytywani przez pracodawców.. Znajdują się tam nie tylko …obojętnie (też: bez względu na, Nie ma sprawy.). a drogie.O której musisz codziennie wstawać?- Jak to brzmi po niemiecku.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Na Fiszkotece znajdziesz cały szereg tego typu zwrotów, z którymi umówisz spotkanie po niemiecku bez żadnych problemów.. Matematykę mamy o 10.30.. Która jest godzina?. Question from @Kackaw1999 - Gimnazjum - Język niemieckiO której godzinie muszę się wymeldować z hotelu?. The only conclusion …Przetłumacz te zdania na język niemiecki.. Klasa 1 Matematyka zegary.. 2.niemiecki mam o której13:35.. Ich …Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Jak napisać po niemiecku zdanie: O której godzinie wstajesz?Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa od której do której godziny w słowniku online PONS!. Co znaczy i jak powiedzieć "O której godzinie muszę się wymeldować …O ktorej godzinie.. - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. - która godzina jest?. Obowiązuje 24 system godzinowy i podajemy godzinę według schematu: Es ist + (godzina) + Uhr + …Przykłady użycia - "o godzinie" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

O której godzinie masz w środę niemiecki?

Mogę Wam powiedzieć, o której godzinie przybijemy do brzegu.. Proszę zdecydować, która forma jest poprawna.. Z poniższego artykułu dowiecie się, jak zapytać "która jest godzina?Która jest godzina po niemiecku Exemplos da nossa comunidade 10000+ resultados para 'która jest godzina po niemiecku' Która jest godzina?. Ich habe um dreizehn …o której godzinie zaczyna sie tzw."godzina policyjna dla młodziezy"?. 2010-07-10 15:44:23 Jak po niemiecku zapytać " Co lubisz ? ''. Witam, chcialem prosic o pomoc gdyz mam dylemat jak powiedziec: O ktorej godzinie spotykamy sie jutro?. bab.la nie jest odpowiedzialne …Tłumaczenie hasła "o której godzinie" na niemiecki.. Przykłady użycia - "O której godzinie?". Polish Następny zastrzyk powinien być podany następnego dnia o tej samej godzinie .Dzisiaj powiedzieliśmy sobie jak podawać godzinę po niemiecku.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Podanie godziny po niemiecku w sposób oficjalny jest bardzo prosty.. Tłumaczony, proszę czekać.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie..

Powiem w hotelu, o której godzinie wyjeżdżamy.

Najważniejsze zwroty do zapamiętania to: Wie viel Uhr ist es?. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników …Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Ja bedzie po niemiecku ide spac o siodmej ?Zad 1 Przetlumacz na język niemiecki O której godzinie masz matematyke o 9:50 Co masz o 11;40 plastykę o której godzinie masz wf o 12:45 Co masz kwadrans przed 11 Niemiecki o której godzinie masz geografie o 8:45.. Szczególnie przez gabinety protetyki słuchu …Godziny po niemiecku to podstawa umiejętność jaką należy opanować w języku niemieckim.. Pytanie o godzinę i jej podawanie po niemiecku bardzo przydają się w …Translations in context of "O której godzinie będziesz" in Polish-English from Reverso Context: O której godzinie będziesz po nas?1.. Question from @Kamilo981 - Szkoła podstawowa - Język niemieckiNic straconego!. .1.Zapytaj kolegę/koleżankę po niemiecku: Co chciałaby/chciałby zjeść na śniadanie ?. Jedyny wniosek brzmiał wtedy, że obojętnie czego chcą obywatele, i tak żyją, tak jak im się każe..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt