Kartkówka z lektury opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa

Pobierz

b) przyprowadził do niej swoje rodzeństwo.. Jest najstarszy.. Jak dobrze pamiętasz tę lekturę?. Pochodzi z Londynu.. Była pewna, że po śmierci Aslana będzie władać całą Narnią.. c) zapomniał o spotkaniu z nią.. Jest autorem 7 tomów Opowieści z Narni, w tym powieści Lew, czarownica i stara szafa, Siostrzeniec czarodzieja.Opowieści z Narnii.. Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby.. Lektura w klasie 5.. Gwiazdka112233445566778899 4 lata temu.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Peaky Blinders czy Dom z Papieru - o którym serialu jest mowa?. Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Dzięki jutro mam kartkówkę napewno pomogło .Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Jest najmłodsza z czwórki rodzeństwa.. Lew, czarownica i stara szafa" .. Wyniosłeś z tej lektury bardzo dużo i z pewnością zasłużyłeś na ocenę z wyróżnieniem.. a) w zamian za Edmunda, b) bo był zmęczony, c) bo przegrał bitwę.. Jak dobrze pamiętasz wystrój kultowego mieszkania z serialu "Przyjaciele"?. 9 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Stworzył w nich swój własny świat, z geografią, mitologią, specjalnymi bohaterami..

uporządkuj wydarzenia, ponumeruj je (z lektury : opowieści z narnii lew, czarownica i stara szafa.

Odpowiedz na pytania wybierając prawidłową odpowiedź.. Gatunek literacki Lew, czarownica i stara szafa to przykład powieści fantasy dla młodzieży.. Rozwiąż test!Opowieści z Narni.. Peaky Blinders czy Dom z Papieru - o którym serialu jest mowa?. Julia_Kowalczyk14 5 lat temu.. 9) Po powrocie do Narnii Edmund: a) potwierdził słowa siostry, że w szafie istnieje tajne .Jak Dobrze znasz lekturę ,,Opowieści z Narnii" lew,Czarownica i stara szafa.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. pytanie 1 z 10.. Lew, Czarownica i Stara Szafa"Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa" .. Lektury kl.V Opowieści z Narnii Katarynka 5 ks. 10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i .Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. d) opowiedział o niej rodzeństwu.. Zrób test online i sprawdź!Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa .. wypadają z szafy.. Gratuluję!. — O kim mowa?. 64, 99 z .Czarownica w Narnii zgodnie z odwiecznym Prawem Władcy-Zza-Morza odgrywa rolę Kata.. Z kim walczył Piotr?. Narnia jest fantastyczną krainą, w której toczy się akcja opowieści Lewisa.. 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii..

Oopowieści z narnii lew czarownica i stara szafa odcinek 2. anonim .

Rozwiąż test i sprawdź!74% Recenzja Opowieści z Narnii; 74% Opowieści z Narnii to książka, którą zabrałabym w podróż dookoła świata; 76% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Przed zadaniem ciosu, wyznała, że ofiara Aslana nie powstrzyma jej przed zabiciem Edmunda.. W rezultacie jesteś już za stara na bajki, a .. w którym stała stara szafa z dużym lustrem w drzwiach.. Chodzi do szkoły.. 8) Biała Czarownica zażądała od Edmunda, aby ten: a) nie wchodził więcej do starej szafy.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Lew, czarownica i stara szafa - to pierwsza część sagi "Opowieści z Narnii" autorstwa C. spotkanie edmunda z białą czarownicą walka piotra z wilkiem wędrówka do kamiennego stołu pokonanie czarownicy panowanie Synów Adama i Córek Ewy zniknięcie edmunda przyjazd dzieci do domu profesora ofiara aslana pierwsze spotkanie łucji i tumnusa.Podstawowe informacje o bohaterze Łucja jest jedną z głównych postaci powieści Lew, czarownica i stara szafa C.S. Lewisa.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasterac) królową Narnii.. Napisałem tę opowieść dla ciebie, ale kiedy zaczynałem ją pisać, nie zdawałem sobie sprawy, ze dziewczynki rosną szybciej niż książki.. Miki 26 kwietnia 2016 Ciekawa toksiąszka lecz troche nubna na początku :-D. sabi lps 05 marca 2016 ..

Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa odcinek 3. anonim .

a) przy tamie, b) przy Kamiennym Stole, c) na brzegu morza.. Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Do niej należy życie wszystkich zdrajców, miedzy innymi Edmunda, który przeciwstawił się rodzeństwu.. a) z wilkiem, b) z tygrysem, c) z dzikiem.. Który styl bardziej do Ciebie pasuje?. Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) - CDA Wyszukiwanie odpowiedzi.Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. Nie ma czegoś takiego jak Narnia!. Elementy .Lewis napisał swoje powieści dla młodzieży pozostając nieco pod wpływem twórczości Tolkiena.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 65% Aslan przedstawienie postaci oraz opis najciekawszej sceny z lektury "Opowieści z Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa"TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Sprawdź się!76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. Dlaczego Aslan oddał się w ręce Białej Czarownicy?. Gdzie Aslan spotkał się z dziećmi?. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi..

Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa odcinek 4. anonim .

TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.LEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA Przełożył Andrzej Polkowski .. Czym jest Narnia?. W swej krótkowzroczności decyduje się zamiast niego odebrać życie Aslanowi, wierząc, że na zawsze będzie panować w Narnii.15.. Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.. Zostaje wysłana razem z braćmi i siostrą na wieś, do domu Profesora, by tam przeczekać okres nalotów bombowych na miasto w czasie II wojny światowej.Plik test z lektury.odt na koncie użytkownika bea28 • folder Lew,czarownica i stara szafa • Data dodania: 4 lis 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. Zostaje wysłany razem z rodzeństwem na wieś, do domu Profesora, by tam przeczekać okres nalotów bombowych na miasto w czasie II wojny światowej.Muffinxoxo.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Okładka miękka.. Lew, czarownica i stara szafa".Opowieści z Narnii.. Ma brata Edmunda i dwie siostry: Zuzannę i Łucję.. Co potwory czarownicy zrobiły Aslanowi?Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa odcinek 1. anonim .. Zablokuj Zgłoś.. Nie było tu10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafajak dobrze znasz Opowieści z Narni ?. Retro czy vintage?. ppalina • 1 miesiąc temu.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Biała Czarownica zaostrzyła nóż z krzemienia o dziwnym kształcie.. Lew Czarownica i Stara Szafa..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt