Testy z lektury karolcia

Pobierz

Do obowiązków Karolci należało : Q. Karolcia rozmawiała pierwszy raz z koralikiem: Q. Karolcia wyczarowała kiedyś dla ciotki Agaty: Q.. Ten kto zjadł piernikowe serduszko w czekoladzie :Quiz wiedzy z lektury szkolnej "Karolcia".. 1) Autorem książki "Karolcia" jest?. Przygotowałam test sprawdzający znajomość lektury "Karolcia" Marii Krüger.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Karolciaa) Koralik spełniał tylko ważne życzenia.. a) Tak, miała brata b) Tak, miała siostrę c) Nie, była jedynaczką 3) Do obowiązków Karolci należało: a) Podlewanie kwiatów b) Zmywanie naczyń c) Przynoszenie ze sklepu bułek na .z LEKTURY "KAROLCIA" - Test.. pytanie 1 z 15.. "Karolcia" to lektura sugerowana dla klasy 2.. I stała się dorosła.. Autorem lektury pt.: "Karolcia" jestTest ze znajomości lektury pt. "Karolcia" 45minut.pl; Publikacje; Nauczanie początkowe; Autor Beata Golińska Data publikacji 2016-04-19 Średnia ocena 0,00Test z lektury karolcia marii kruger to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Żółty, latający dywan.. d) Na podwórku pojawili się Indianie.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Opisujemy wygląd Karolci (rozsypanka fragmentów zdań) Nie zawsze robimy to, co jest przyjemne..

Kto jest autorem lektury "Karolcia"?

a) 8 lat i osiem miesięcy b) 9 lat c) 7 lat 3) Karolcia i Piotr to: a) rodzeństwo b) sąsiedzi c) przyjaciele ze szkoły 4) Gdzie Karolcia znalazła magiczny koralik?. Test wiedzy na temat powieści "Karolcia".. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Czy Karolcia miała rodzeństwo?. Bali się, że teraz ich pocieKarolcia pomyślała, że chciałaby być dorosła.. Z kim Karolcia przeżywa przygody?. a) Maria Kruger b) Julian Tuwim c) Maria Terlikowska 2) Ile lat ma Karolcia?. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Plik KAROLCIA TEST.doc na koncie użytkownika zinco • folder Karty pracy do lektury, sprawdzian • Data dodania: 4 mar 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. Autorką książki jest Maria Krüger.. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!Jak dobrze znasz książkę pt. ,,Karolcia".. Maria Krüger; Barbara Kosmowska; Astrid Lindgren; Sprawdź się w poniższych tematach: Czerwony Kapturek 3.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Jak dobrze pamiętasz treść "Karolci"?.

Co mama...Lista pytań z lektury Karolcia.

Chłopcem o imieniu Leszek.. Proponuję wykorzystać ten zestaw pytań do pracy na lekcji z dziećmi z klasy II.. Niebieski koralik.. W dziale zabawek wiele osób chciało kupić chodzące lalki, gdyż: Q.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. ZAPISZ SIĘ!. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. .Karolcia, część 1 : Audiobook z ilustracjami | Lektura szkolna | Siedmioróg TVKup książkę lub audiobook Karolcia : scenariusz lekcji Karolcia.doc na koncie użytkownika stonka47 • folder Karolcia • Data dodania: 9 maj 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.d zostanie zamknięty, bardzo się zasmucili.. Są rzeczy, które też możesz otagować Test z lektury karolcia marii kruger?. a) na placu zabawy b) w szparze .Najbardziej kompletny test z lektury Karolcia jaki znajdziesz w sieci.. Do obowiązków Karolci należało: A Podlewanie kwiatów B Zmywanie naczyń C Przynoszenie ze sklepu bułek na śniadanie 4.Karolcia - quiz.. Jak nazywa się autor książki "Czerwony Kapturek" Kto z bliskich Czerwonego Kapturka bardzo się rozchorował?. Opowiada o przygodach, jakie chłopiec i dziewczynka przeżywają dzięki czarodziejskiemu koralikowi..

Test na podstawie lektury "Karolcia" Marii Krüger.

Czarownica, która prześladowała Karolcię miała na imię: a) Fryderyka, b) Filomena, c) Fiona,Karolcia i niebieski koralik - przetestuj swoją wiedzę.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. ZamknijZobacz 7 odpowiedzi na pytanie: Te pytania są z lektury "Karolcia" Proszę pomżcie bo nie daję rady !Ćwiczenia: KAROLCIA.. Różową sukienkę.. A Tak, miała brata B Tak, miała siostrę C Nie, była jedynaczką 3.. Ale mama jej nie poznała.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury KarolciaPlatforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.. b) Koralik sprawił, że taksówka fruwała.. 1) Autorem książki jest" a) Joanna Białobrzeska b) Maria Kruger c) Jan Brzechwa 2) Czy Karolcia miała rodzeństwo?. Autorem książki jest" A Joanna Białobrzeska B Maria Kruger C Jan Brzechwa 2.. Sąsiedzi Karolci - Czytanie ze zrozumieniem // odp.Katalog Elżbieta Ćwiklińska, 2010-07-30 Jasienica Dolna Edukacja czytelnicza, Sprawdziany i testy Test ze znajomości lektury "Karolcia".Test Z Lektury Karolcia Marii Kruger pliczek.waw.pl/Test-Z-Lektury-Karolcia-Marii-Kruger / 5 lat temu (19 sierpnia)Karolcia"- jedna z najbardziej popularnych książek tej autorki- pierwszy raz ukazała się w 1959 roku.. Karolcia znów chciała być małą dziewczynką, ale koralik gdzieś się jej zapodział..

Dziewczynką o imieniu Dorota.Test z lektury "Karolcia" Name: 1.

Sprawdź się!. Co miała Karolcia?. Korali ten mam niezwykła moc spełniania wszystkich życzeń, co powoduje wiele zabawnych zdarzeń.Przypomnijcie sobie bohaterów lektury ,,Karolcia", odszukajcie w ramce w ćwiczeniu 6 na str.33 ich nazwy lub imiona i uzupełnijcie nimi informacje.. Dopasujcie odpowiednie przymiotniki do każdej postaci (ćwiczenie 7).. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Play this game to review Other.. c) Karolcia przez krótki czas była dorosła.. Załóż własny blog!Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt