Jaś i małgosia poraj kontakt

Pobierz

Zapraszamy do naszego obiektu noclegowego Jaś i Małgosia w którym każdy znajdzie odprężenie po ciężkim dniu pracy, pozwoli sobie na chwilę relaksu i wytchnienia od miejskiego zgiełku i szarej codzienności.. Home.Restauracja Jaś i Małgosia, Gmina Poraj.. ul. Kosmiczna 2.. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, zaloguj się na swoje konto.Restauracja - Hotel "Jaś i Małgosia" to kompleks restauracyjno-bankietowy o niepowtarzalnej atmosferze i bogatym wystroju.. drugiej restauracji.. Staropolski wystrój naszej restauracji rozbudza głęboką wyobraźnię i pozwala zapomnieć o codziennym zabieganym życiu.ul.. Kontakt: Centrum Informacji Meteor, czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00. tel.. W restauracji Jaś i Małgosia oferujemy smaczne dania w ciekawej atmosferze.. Kosmiczna 20 42-360 Poraj 20 km od Blachownia 42 km od Czeladzi 16 km od Częstochowy 41 km od Dąbrowy Górniczej 11 km od Koziegłowy 37 km od Lublińca 14 km od Myszkowa 23 km od Poręba 21 km od Siewierz 45 km od Sosnowca 26 km od Zawiercia 11 km od Żarki 16 km od Konopiska 9 km od Olsztyn 6 km od Biskupice 95 km od ZaborzeRestauracja Jaś i Małgosia oferuje także kameralną bazę noclegową.. Restauracja i Noclegi Jaś I Małgosia Poraj, ul. Kosmiczna 2.. Jaś i Małgosia.. Zobacz ofertę naszej.. Poraj, ul. Kosmiczna 2.. Opis • Jaś i Małgosia Pensjonat B&B Jaś i Małgosia jest położony w Poraju..

- Hotele Poraj • Sprawdź dane kontaktowe, telefon, e-mail, www • pkt.plul.

Kontak i rezerwacje: +48 530 00 72 88.. Lokal liczy salę na 40 osób.Restauracja JAŚ I MAŁGOSIA to kompleks restauracyjno -bankietowy o niepowtarzalniej atmosferze .. Nasz przytulny ogródek jest przy pięknej pogodzie szczególnie zachęcający.. kompleks hotelowo - restauracyjny.. Jaś i Małgosia offers a terrace.Restauracja - Hotel "Jaś i Małgosia" to kompleks restauracyjno-bankietowy o niepowtarzalnej atmosferze i bogatym wystroju.. Do dyspozycji gości jest 18 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2 i 3 osobowych.. Dla Nowożeńców przygotowaliśmy wyjątkowy apartament na noc poślubną.. sala bankietowa.. Świetna restauracja z kącikiem dla dzieci : Zapraszamy do skosztowania naszych pysznych .Restauracja Jaś i Małgosia, Gmina Poraj.. Kosmiczna 2, Silesia, Poljska 42-360Pełna informacja o Jaś I Małgosia Restauracja Noclegi Sala Weselna w Poraj, 2a, Kosmiczna, 42-360 Poraj, Polska,.Adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres .Jaś i Małgosia jest hotelem znajdującym się w miejscowości Poraj, w województwie śląskim.. U nas jesteś pod właściwym adresem.. Zapraszamy do naszego obiektu noclegowego Jaś i Małgosia w którym każdy znajdzie odprężenie po ciężkim dniu pracy, pozwoli sobie na chwilę .. "Jaś i Małgosia" oferuje także noclegi w pokojach 1, 2 i 3 osobowych..

w Przypadku rezerwacji pokoju natychmiast otrzymasz potwierdzenie i bezpośredni kontakt do hotelu!

Restauracja JAŚ I MAŁGOSIA to kompleks restauracyjno.Restauracja Jaś i Małgosia, Gmina Poraj.. ul.Możesz również złożyć zamówienie na wynos | Poraj - Masz ochotę na różnorodny, tradycyjny posiłek?. Restauracja JAŚ I MAŁGOSIA to kompleks restauracyjno.Możesz również złożyć zamówienie na wynos | Poraj - Spędź u nas wieczór z różnorodną, tradycyjną kuchnią i wszystkimi jej walorami.. Restauracja JAŚ I MAŁGOSIA to kompleks restauracyjno -bankietowy o niepowtarzalniej atmosferze .Jaś i Małgosia.. +48 34 344 07 07.Tanie noclegi hotel Myszków, Częstochowa - Jaś i Małgosia, noclegi jura krakowsko-czestochowska.. Odpocznij na świeżym powietrzu, odpręż się w słońcu lub rozkoszuj się chłodną wieczorną bryzą.Jaś i Małgosia Restauracja - Noclegi.. Potwierdzenie rezerwacji ONLINE!. Łącznie obiekt posiada 22 miejsc noclegowych o wyjątkowym komforcie, spokojnym, relaksującym i bardzo przytulnym wnętrzu.. W dostępnych na terenie obiektu pokojach możemy zagwarantować nocleg dla 20 osób.. Obiekt posiada recepcję, restaurację i bar hotelowy.Jaś i Małgosia Poraj ul. Kosmiczna 2, Poraj, Poland, 42-360.. Staropolski wystrój naszej restauracji rozbudza głęboką wyobraźnię i pozwala zapomnieć o codziennym zabieganym życiu.. Cechuje go dobra lokalizacja: około 200 m od zalewu w Poraju i przy trasie Warszawa - Katowice.. Staropolski wystrój naszej restauracji rozRestauracja JAŚ I MAŁGOSIA to kompleks restauracyjno -bankietowy o niepowtarzalniej atmosferze .. 698 30. pokaż numer telefonu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt